Похід на гору Близниця (Свидовець) відео

Запрошую у віртуальний тур до однієї з наймальовничіших гір в Карпатах – Близниці. Саме тут знаходиться неймовірна країна озер та полонин – Свидовець, саме тут найкращі вранішні тумани, тут можна по-справжньому поринути у казкову природу Карпат. Вирушаємо в подорож. Щастя є! Вйо до горбів!

Новорічний похід 30.12.2015-02.01.2016 по маршруту Кваси-Браїлка-Близниця-Браїлка-Кваси. 30.12 – 19:07 – виїзд з Івано-Франківська.. 23:30 – приїзд у Кваси – початок підйому. 31.12 – 02:30 – прибуття на полонину Браїлка, пошук колиб для розкладення наметів. 07:00 – підйом, ще раз підйом) і ще раз, для “особливих”. Пошук води, збір дров та розкладення багаття. Приготування сніданку. 10:00 – вихід з полонини Браїлка на гору Близниця. Дійшли на вершину в 13:00. Фотосесії і спуск. 15:30 – повернення на полонину, приготування до святкування Нового року. 00:00 – Новий рік. 01.01 – підйом о 08:05) Розкладення багаття, ранковий глінтвейн.Сніданок, розмови, чай, смажений хліб і мандарини. 16:45 – спуск в Кваси. 18:45 – прибуття в Кваси, вечеря в Лісовій казці. 02.01 – 00:47 – потяг Разів-Львів (з Квасів до Івано-Франківська). 06:15 – автобус Івано-Франківськ-Косів, 08:00 – прибуття в Косів.

28-29.04.2018 – похід на гору Близниця по маршруту Кваси-пол Браїлка-Близниця. Зустріч сходу сонця і назад в Кваси

8-9 червня 2013 рік. Похід на гору Близниця (Свидовецький масив).  Маршрут: Поїзд з Коломиї на Рахів (8-11 з Коломиї) до с. Кваси. Далі через полонину Браїлка на гору Близниця. З Близниці до полонини Білин (ночівля). З полонини Білин спуск в Кваси. Всього 22 години і море позитиву.

 

Нічний похід 27-28.10.2015
Кваси-Браїлка-Близниця-Кваси

Похід 22.06-23.06.2015 на Близницю (Свидовецький масив) по маршруту Кваси-пол.Браїлка-Близниця-пол.Білин-Кваси. Похід присвячений учаснику нашого клубу (Капітан Дземброня) Андрію Стельмащуку, бійцю 128 ОГПБ.

Більше цікавого тут – https://www.facebook.com/CaptainDzembronia/


4 коментарів на “Похід на гору Близниця (Свидовець) відео”

  1. Ксю Шевчук

    Коли починаєш ходити в гори рідко, то мимоволі забуваєш про можливі стихії. Давно хотіла піти на Близниці, думала собі шо то є, якихось 1800 з гаком метрів – навіть не Чорногора – раз плюнути. Заледве послухалась чоловіка і взяла штани (бо впевнене була, шо буде жара-то нашо штани дурно тягати). Дощовики Сіроманець взяв нам обом, бо я навідріз відмовлялась тягати “лишній непотрібний вантаж”. Нас зібралось їхати лише двоє, але тут у поїзді збибали файну компанію знайомих, які мали їхати на о. Несамовите. Не знаю як, але ми їх вламати змінити маршрут і ми всі поїхали на Близниці Погода і справді була жаркою аж до самої гори, а потім різко почав валити дощ з градом. Після першого заходу (ми то думали, шо він буде єдиним) вже навіть почали фоткатись і обговорювати цю кльову пригоду. Коли вальнуло другий раз – було вже не так смішно. Ховались під каріматами, бо не було жодного дерева в полі зору. Та навіть під ними добряче гамселило по ногам, по голові і по решті частин тіла. А вже третій захід – то взагалі круть. Град валив ше більший і так довго, шо здавалось тому не буде кінця. Ми накривались всі двома кариматами, присідали (щоб рятувати ноги (бо всі були в шортах на той момент), але мусіли сидіти на тому холодному граді в перемішку з холодною водою. Ноги затерпали, мерзли і місця було впритик тому рухнутись було практично неможливо.) Загалом град падав ПІВТОРИ години!!! Я ше такого не бачила. Ноги, до речі, досі в синяках від тих ударів Коротче, люди, моя вам порада – ніколи не нехтуйте вирядом.

  2. Тарас

    поблукали Свидовцем в тумані на вихідних – розвідали територію, частково проробили маршрут, але хочеться вернутися ще раз і побачити красу!)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Піші та велопрогулянки, походи та веломаршрути Карпатами – Косів, Косівський та Верховинський райони – для вас та ваших друзів чи гостей з інших міст!

RSS Нове на туристичному форумі

Туристичний відеоканал