Велосипедні маршрути

Активний відпочинок вже давно увійшов у моду: це здорово і доступно, це приносить справжнє задоволення. А Карпати — це найкраще в Україні місце для активного відпочинку і не тільки взимку. Карпати влітку — це чиста природа, мало людей, ягоди і гриби, світанки під хмарами — краще гір можуть бути тільки гори!

Мета проекту «ВелоКосів» — це популяризація туристично-культурного потенціалу Косівського району серед українських та іноземних туристів, налагодження міжнародних зв’язків і, як результат, покращення економічного, туристичного і культурного розвитку Косівщини.

Веломандрівки Карпатами: карти, треки та маршрути. Відпочивайте на велосипедах, діліться враженнями, живіть активно, любіть людей та поважайте природу!

Ми продовжуємо наполегливо робити свою справу — розвиваємо туризм на Гуцульщині на громадських засадах. І хоча б, здавалось, за 10 років ми вже побували всюди, проте Косівщина не перестає дивувати!

Команда Велокосів

Команда «ВелоКосова» успішно запустила і вже 10 років розвиває ще два проекти — сайт «МапаКосів» про пішохідний туризм в Косівському районі, а також туристичний портал «Гуцулія». Варто зазначити, що всі ці проекти та сайти існують виключно на громадських засадах і жодної допомоги чи сприяння від держави, місцевої влади чи інших організацій ми, на жаль, не отримуємо. На наших сайтах ви знайдете інформацію про туристичні об’єкти Косівщини — музеї та пам’ятки природи, докладні описи, відео та фотографії вело маршрутів, gps-треки та багато іншого.

За 10 років на наших сайтах зібрано 100! gps-треків, 100! gps-точок і кілька тисяч фотографій та відео. Загальна кількість статтей та маршрутів про туризм на Косівщині і Карпатах на трьох наших сайтах перевищує 1000! статтей.

Кожен рік ми відкриваємо хоча б один новий маршрут, та «катаємо» старі маршрути для актуалізації інформації. Кожен рік тисячі туристів приїжджають, щоб проїхати їх, побачити в живу те, що вони знаходять в описах «ВелоКосова». Відгуки від туристів тільки позитивні!


Один коментар до “Велосипедні маршрути”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Піші та велопрогулянки, походи та веломаршрути Карпатами – Косів, Косівський та Верховинський райони – для вас та ваших друзів чи гостей з інших міст!

RSS Нове на туристичному форумі

Туристичний відеоканал