Музей Тараса Стринадюка (gps-трек)
Тарас — художник-горянин, сформований в родині різблярів серед монументальної і «чаклунської» карпатської природи.
Він відчуває енергію та натхнення в Місцях Сили, тому мандрує горами і катається на велосипеді! Т. Стринадюк працює в техніці пластичної різьби по дереву. В його активі десятки робіт, які вражають технічним виконанням деталей, одухотвореністю образів та професійним задумом.
Митець бере активну участь в різноманітних мистецьких українських та міжнародних проектах. Зокрема його твори бачили глядачі: Франції, Канади, Греції та Чехії. До того ж він ще і реставратор — рятує знищені гуцульські хрести, старі ікони та інші старожитності, даруючи їм друге життя. В новозбудованій Косівській греко-католицькій церкві (на Москалівці) знаходиться запристольний образ Святого Василія Великого, який виготовив Тарас.
Тарас Стринадюк вже давно відомий серед українських туристів та косівчан не лише як майстер по дереву, але і завдяки своєму хобі — виготовленню якісного домашнього вина різноманітних видів. Також цікавою особливістю відвідин майстра може стати створена ним зелена «жива» альтанка з грабу, де ви зможете продегустувати елітні напої Тараса.
Музей сакрального мистецтва Тараса Стринадюка знаходиться за адресою провулок Грушевського 9. Для того, що всім бажаючим було легше знайти будинок майстра в районі Косова під назвою «Панська долина», — ми і створили електронну карту (gps-трек) зі стартом на автостанції — загальна довжина маршруту 1,5 км.
Детальніше про майстра Тараса Стринадюка:
- Музеї Косівщини
- Місця Сили Косівщини
- «Музей сакрального мистецтва» в Косові
- Сакральні імпровізації Тараса Стринадюка
- Величний образ для храму зробив косівчанин Тарас Стринадюк
- Вартові карпатської брами
Тарас ПАСИМОК. Текст та gps-трек автора. Фото Тарас Стринадюк
круто, оновлюю музей, виставлю в 2 рази більше робіт. будуть унікальні артефакти. десь за 2 тижня дороблю все