Музей Родини Стринадюк “KOKA” (gps-трек)

Безперечно, найвідомішим музеєм Косова і Гуцульщини є приватний музей родини Стринадюків за адресою Грушевського, 48, практично в центрі міста. Для того, що всім бажаючим було легше знайти будинок майстра в районі Косова під назвою «Панська долина», — ми і створили електронну карту (gps-трек) зі стартом на автостанції — загальна довжина маршруту 1,5 км.

Як відомо, Косівщина славиться не лише талановитими майстрами, але і їхніми приватними музеями. Адже сьогодні добре малювати чи різьбити – це мало. Митець має бути творчим у сучасному розумінні, щоб відчував свою добу, йшов паралельно з її темпом. З кожним роком, у світі зростає важливість і цінність ручної роботи (хенд-мейд).

Орнаментальні ікони, тарілки, картини, копії гуцульських ручних хрестів, традиційні зґарди та сучасні прикраси виготовляє родина косівських різьбярів Стринадюків. Творчу майтерню назвали «Кока»

Враження відвідувачів з різних країн та континентів надзвичайні від живого спілкування з паном Миколою, від знайомства з творчістю його синів Богдана та Захара. Синтез різних видів мистецтва і нестандартний підхід до традиційної гуцульської різьби по дереву вражають туристів. Обов’язково рекомендуємо при можливості потрапити до цієї незвичайної оселі!

Фотографії та мої слова не можуть передати всієї краси виробів родини Стринадюків. Тому варто побачити їх наживо. Щоб краще зрозуміти і відчути творчий дух, треба побувати в сімейному будинку по вулиці Грушевського 48. Варта уваги і колекція глиняних чашок і тарілок.

Автор тексту і треку  Тарас Пасимок


4 коментарів на “Музей Родини Стринадюк “KOKA” (gps-трек)”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Піші та велопрогулянки, походи та веломаршрути Карпатами – Косів, Косівський та Верховинський райони – для вас та ваших друзів чи гостей з інших міст!

RSS Нове на туристичному форумі

Туристичний відеоканал