Школа екскурсоводів для підлітків

Як це – бути екскурсоводом? А відео блогером? Спробувати себе у цих професіях мали нагоду учасники освітнього проєкту «Школа екскурсоводів для підлітків» у Косівському музеї Гуцульщини.

Протягом пів року школярі ознайомлювались з професією, опановували мистецтво публічних виступів та переймали досвід музейників під керівництвом Вікторії Яремин, авторки креативної навчальної програми. Жодних лекцій – тільки творчі завдання, ігри, комунікація, робота в групах та мозковий штурм. Діти дізнавалися, як підготуватися до екскурсії, де шукати інформацію, як зацікавити з перших хвилин розповіді, бути привітним та артистичним, мати гарну дикцію та багатий словниковий запас. Знайомились з експозицією музею та історією окремих артефактів.

Для учасників проєкту була організована зустріч з косівським гідом, блогером та мандрівником Тарасом Пасимком, який розповів про свій досвід та дав багато цінних порад.

Тренінги «Школи екскурсоводів для підлітків» проводились за авторською програмою завідувачки музею Вікторії Яремин у рамках проєкту “Освіта у надзвичайних ситуаціях” за підтримки британської організації Street Child UA та партнерів музею з Івано-Франківська ГО Д.О.М.48.24, яку очолює Наталія Вишневецька.

У проєкті Школа екскурсоводів взяли участь семикласники Косівського ліцею імені І. Пилипейка: Вероніка Цикаляк, Сніжана Бордюжак, Анастасія Корпанюк, Максим Мохник, Інна Гулій, Марія Поляк та учениця 8 класу Косівського ліцею імені Я. Мудрого – Мілана Гавриш.

Підсумком навчання стали зйомки відео екскурсії музеєм за участі юних екскурсоводів. Презентація відео відбулася під час урочистого нагородження дипломами випускників освітнього проєкту.

За повідомленням музею.


Коментувати

Піші та велопрогулянки, походи та веломаршрути Карпатами – Косів, Косівський та Верховинський райони – для вас та ваших друзів чи гостей з інших міст!

Нове на туристичному форумі

Туристичний відеоканал