Лекторій “Бойківські Карпати”

12 травня в онлайн-лекторії «Бойківські Карпати» відбувся черговий воркшоп.

Спікером заходу, який відбувся у форматі public talk, був Тарас Пасимок з міста Косівтуристичний гід, журналіст, громадський активіст, автор більше 1000 маршрутів і публікацій для проєктів МапаКосів, ВелоКосів, Гуцулія.

Тема виступу: «МапаКосів, ВелоКосів, Гуцулія – успішні приклади розвитку і популяризації туризму Косівщини».

Учасникам лекторію розповідали про інформаційно-просвітницьку роботу активістів-волонтерів, які популяризують туристичні ресурси Гуцульщини. Експерт приділив багато часу розповіді про інструменти медійної активності, особливо у сфері цифрового маркетингу.

Друга частина онлайн-зустрічі була присвячена порадам експерта щодо створення і ознакування пішохідних та велосипедних маршрутів у громадах. Тарас Пасимок вважає, що для підвищення відвідуваності територій варто використовувати можливості та знання місцевих активістів, краєзнавців і розробляти нескладні маршрути.

Атрактивність маршруту також підвищує наявність уздовж його проходження нових і цікавих локацій та місць відвідування, тому гід радить проєктувати кругові маршрути, якщо є така можливість.

Онлайн-лекторій відбувається на платформі Zoom для обраної цільової аудиторії за запрошеннями. Відеозапис лекції також вже є опублікований у фейсбуці та на ютубі.

Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність Тарасу Пасимку за участь у заході та цінні поради щодо розвитку туризму для бойківських громад Івано-Франківщини.

Фото організаторів, дизайн: Назарій Дубів.

_ _ _ _

Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Більше про проєкт: http://bit.ly/3L3Q5Yy.

#бойківські_карпати

#твоя_нова_історія

#iftourland


2 коментарів на “Лекторій “Бойківські Карпати””

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Піші та велопрогулянки, походи та веломаршрути Карпатами – Косів, Косівський та Верховинський райони – для вас та ваших друзів чи гостей з інших міст!

RSS Нове на туристичному форумі

Туристичний відеоканал