Онлайн-мандрівка «Гуцулія: Косів-Верховина»
Друзі, мандрівники, вітаємо! Ми продовжуємо мандрувати разом з вами регіонами України, спілкуючись, надихаючись, розкриваючи місця сили України, кухню, історії — та саме головне, людей, які щиро закоханих в рідний край.
Нашу зустріч ми проведемо в компанії людей, які щиро люблять, вивчають та розкривають рідний край. І на цей раз щасливі провести нашу онлайн-мандрівку з неймовірним мандрівником та дослідником, Тарасом Пасимком.
Тарас Пасимок — натхненний гід, дослідник, мандрівник, автор різноманітних екскурсійних та вело-маршрутів, людина, з якою дуже цікаво! Для полегшення пошуку цікавих локацій, ми додали окремий розділ на сайті — Гуцулія: Туристичні місця, де зібрані більше 30 підбірок та тематичних статтей.
– помандруємо неймовірними маршрутами та місцями сили разом з провідником – по-новому відкриємо для себе безмежно красиву та цікаву Гуцулію, Косів, Верховину;
– поговоримо про історію краю, про місцеву кухню, гастро-фестивалі та інші заходи;
– дізнаємось більше про вело, еко та інші авторські маршрути регіону;
– поговоримо про діяльність УПА на теренах краю;
– та проведемо свій вечір у дуже цікавій компанії!
https://www.facebook.com/mapakosiv/videos/1526932991456749/
Клааас!! Я продивилася на одному диханні… Надзвичайно цікаво і пізнавально… Найбільше мене вразила кількість сироварень в Косові)) Я розуміла , що вони там є… але на думала, що в такій кількості))
А також те, що сувенірне виробництво та торгівля переходить з базарного рівня на приватний музейний… Круто…
Пане Тарасе, добрий день! На вчорашньому ефірі від когось була інформація про розпорядження на обмеження різдвяно-новорічних святкувань на Івано- Франківщині. Не планую їхати з групою, але туристи часто ставлять питання, які стосуються саме цього періоду. Можливо, знаєте, що потрапило під ці обмеження?
Мені дуже цікавий регіон. Я вчора була здивована, що у Вас немає туристичного двіжу.
Такий розкішний потенціал. Я у вересні була одним днем у Коломиї. Не могла устаткувати своїх емоцій. Мені дуже сподобалося місто. Тому обов’язково по теплу до Вас. З походами, ремеслами, сирами і всім іншим. Треба більшого світлового дня.
Мені ще більше треба в Косів.
Я дуже люблю маленькі сецесійні міста, люблю кераміку, вишивку, ткацтво. Шукаю не розпіарені локаціі, бо в них справжність
Нам доводиться жити серед цієї несправедливості й знаходити хороше навколо себе. У Полтаві з туризмом на рівні міста майже глухо. Приватний бізнес не відчуває підтримки, навіть ТІЦ немає. Весь двіж – приватні ініціативи. Всякі департаменти – то для пустодзвонства, або для тих, хто плеще їм у долоні.
Дякую тобі, Тарасе.
Завжди приємно бачити людей, які щиро захоплюються тим, що роблять. Є таке прекрасне українське слово “залюблені” у свою справу. І, чесно, не важливо, що то за справа. Важливий блиск в очах)) у тебе він є. Хоча ні, справа теж важлива. Бо ентузіазм в очах виробника ракет, які летять нам на голову, я б спостерігати не хотіла. Словом, те, що ти популяризуєш рідний тобі край, – це прям мега супер круто і важливо.
Зрозуміла, що в житті своєму не була в жодній криївці УПА. Треба буде цю прогалину закрити. Тож ще одна подяка за ідею нових пригод))
Але про криївки то камінь в мій город
В Чернівецькій області не так багато місця щоб криївки будувати
Зв’язкові були, але тут фактично з Вижниці тільки гори починаються
А Прикарпаття там одні гори
То ясно що там більше в рази можливостей було ті криївки робити
Москалі доклали багато зусиль щоб тут як такої Укр етнічності не було
Хоча у Вижниці дуже багато Упівців було
На Івано-Франківщині в цілому цей рух був більш розвиненим, у нас тут люди були під румунами, це теж взнаки далось. Румуни більш жорсткі були ніж поляки
Може таки доїдемо до тієї криївки в Усть Путилі якось та дізнаємось ????
Треба мою бабусю попитати, вона упівців пам‘ятає, тут багато серед її сусідів було