Гарні новини сайту!

Гарні новини сайту!

Команда волонтерів проекту «МапаКосів» із приємністю хоче відзначити кілька подій в житті нашого сайту, які варті уваги наших шановних читачів та друзів!

1. В нас вже більше 2800 підписників у Фейсбуці!!! Це дуже приємна новина для нас, адже в 2017 році ми припинили вести паблік у соц. мережі «Вконтактє» через її заборону в Україні і всі наші зусилля тепер зосереджені на ФБ – https://www.facebook.com/mapakosiv/. Долучайтесь!

2. Наша найпопулярніша стаття на сайті “МапаКосів” має вже більше 33 000 переглядів – Похід на Писаний Камінь, а мою статтю 10 порад для велосипедистапрочитали вже 41-000 разів!

Також хочеться відзначити, що вже 18 статтей сайту мають також більше 10 000 переглядів, а саме: Похід на Каменистий, Піший похід на Білу Кобилу, Похід на гору Грегіт, Верховина-Кринта-Угорське Каміння, Послуги туристичного гіда, Косівська «Підпільна Чайна», Гарні новини сайтуДримбо-тур на «Памірі», Похід на озеро Лебедин, Похід на гору Близниця (Свидовецький масив)Їжа та посуд для гір, Похід на гору МихалківДавнина Яворова. СимарглПохід на Сокільський хребет (і до Косова), Похід на Острий у Косові, Похід на Протяте Каміння та Соколине Око, Мандрівка на Свидовець, Похід на хребет Кострич, Піший похід на Горгани, 

3. У вересні в Косівському музеї народного мистецтва та побуту Гуцульщини нарешті відбулася презентація косівського сайту «МапаКосів» — про пішохідний туризм в Карпатах та Україні. Захід присвячено Міжнародному Дню туризму в Україні, а також ШОСТІЙ річниці існування волонтерського проекту. В рамках зустрічі, ВПЕРШЕ в Косові відбулася показова китайська чайна церемонія, де кожен з присутніх зможе безкоштовно спробувати елітний китайський чай від проекту «Підпільна Чайна».

4. Нещодавно була надрукована нова топографічна карта Косівського району, до розробки якої долучились і учасники проекту МапаКосів. Волонтери в сфері туризму Косова та активні мандрівники міста безкоштовно отримали 10 таких карт від нас в подарунок в честь шостої річниці існування сайту.

5. Влітку 2017 року я з Сергієм Хрущем та Іваном Шкрібляком розчистили від завалів дерев 3 з 4 «Таємничих водоспадів» під горою Остра. Тепер туристи можуть без проблем та із задоволенням оглянути одну із найбільших принад Косова.

6. Осінню 2017 року наша подруга, мандрівниця, гід та фотограф Людмила Ємельянова прийняла рішення перенести архів свого туристичного сайту «Хочу в Гори» на наш портал «МапаКосів», в звязку із переїздом до США. Для читачів ми зберегли без змін близько 90 її статтей та фото, які будуть розміщенні в категорії «Хочу в гори». Весь цей архів буде публікуватись протягом 2017–2018 років для ознайомлення на Фейсбуці в пабліку «МапаКосів», групі «Місто Косів» та групі «Хочу в Гори». Нагадаю, що «Хочу в гори» вже другий туристичний проект, який з нами міцно співпрацює – перший то є «Капітан Дземброня».

7. Вже написані та на сайтах опубліковані 50 моїх нових статтей і треків, де я розповідаю про мандри Україною та цікаві і варті вашої уваги місця, які вдалося відвідати в 2017 році. Отож слідкуйте за новинами сайту «МапаКосів» – буде цікаво!

 1. ВелоСтрауси у Яворові (хребет Плоский): фотографії та gps-трек
 2. Похід на Хоминський хребет: gps-трек
 3. Маршрут до найстарішої діючої ґражди в Карпатах: gps-трек
 4. Підсумки 2019 року (пост вдячності 4)
 5. Музей-майстерня ліжникарства та старожитностей сім’ї Кіщуків в селі Яворів
 6. Найстаріша діюча ґражда-сироварня в Карпатах
 7. Мандрівка на полонину за сиром (Буківець-Ігрець)
 8. Велотріп Косів­­-Смугарські водоспади-­­Протяті Камені: gps-трек
 9. Екскурсія в Чорнобиль (2019)
 10. Туристичний маршрут село Зелене -Угорське Каміння: gps-трек
 11. Похід на полонину Кринта у Верховині: gps-трек
 12. Бакота – море і монастир на Дністрі
 13. Мандрівка у музей сім’ї Кіщуків в селі Яворів
 14. Похід на гору Синиці: gps-трек
 15. Похід на Каменистий і Сопку: gps-трек
 16. Вйо в Горгани: гора Ротило
 17. Велотріп Косів-Трач (через Хімчин): gps-трек
 18. Похід на Білу Кобилу: gps-трек
 19. Вйо в Горгани: Ведмежик і Довбушанка
 20. Мандрівка на Закарпаття: Шипіт, Боржава, Сурія
 21. Велотріп Косів-Лужківський водоспад (через Яворів і Плоский)
 22. В Косові та Яремчі відбулась чайна церемонія
 23. Підсумки 2018 року (пост вдячності 3)
 24. Вйо в Горгани: з Буковелю на Синяк
 25. Веломандрівка Косів-Шешори (через Соколівку)
 26. Бубнище (Скелі Довбуша) 
 27. Тустань — скельний комплекс та фестиваль
 28. Світязь (Шацькі Озера)
 29. Озеро Синевир: Мандрівка через гори
 30. Вйо в Горгани: Яйко Ілемське, Горган Ілемський, озеро Забуте
 31. Вйо в Горгани: озеро Росохан, хребет Аршиця, озеро Аршиця
 32. Відпочинок на Азовському морі (Кирилівка)
 33. Кам’яна Могила (Місце Сили)
 34. Мандрівка на Схід України
 35. Манявський водоспад (Горгани)
 36. Вйо в Горгани: Хом’як, Синяк, Малий Горган, Женецький водоспад
 37. Рахів, Рахів — місто мрій і надій
 38. Мандрівка до водоспадів в Лючі та Рушорі
 39. Вйо у мандри: Непал
 40. Мандрівниця Марічка Туранська: «Сміливими Бог Володіє».
 41. Вегетаріанський Новий Рік 
 42. Зимовий Кукул.
 43. Презентація туристичного порталу
 44. Мандрівка до Шепітських водоспадів (Гуків).
 45. Мандрівка до найвищого водоспаду на Косівщині.
 46. Косівська «Підпільна Чайна»
 47. Перший стрибок з парашутом

P.S. Друзі не дивуйтесь, що я останнім часом багато пишу про водоспади та озера – просто туристичне міжсезоння – це найкраща пора для відвідин водоспадів, адже вони на відміну від літа повноводні та красиві.

До речі, в 2017 році я нарешті створив профіль в «Інстаграмі», де ви можете найшвидше дізнаватись про всі мандрівки через фотоблог, який я веду, а мій звіт по волонтерській туристичній діяльності за 2011–2019 роки, який постійно оновлюється новими статтями, фотографіями, відео та треками, вже прочитали більше 12-000 разів, а  дану статтю Гарні новини сайту МапаКосів – за рік вже переглянули 10-000 разів! 

З повагою, мандрівник, туристичний гід та журналіст – Тарас ПАСИМОК.